Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Atelier Tiu na KIERMASHU w Jubilacie. Krótka relacja
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
20934
post-template-default,single,single-post,postid-20934,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Atelier Tiu na KIERMASHU w Jubilacie. Krótka relacja

Pierwsza edycja krakowskich targów mody KIERMASH w Jubilacie już za nami. To był wspaniały dzień, wypełniony intensywnymi przygotowaniami, wielkimi emocjami i mnóstwem pozytywnej energii, jaką mogliśmy czerpać zarówno od organizatorów całego wydarzenia i atmosfery tam panującej, jak i od samych odwiedzających targi. Jest nam bardzo miło, że stoisko Atelier Tiu cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że nie mieliśmy kiedy odpocząć. ;-) Jednak największą radością były dla nas dziesiątki pełnych aprobaty wypowiedzi na temat naszych projektów. To znak, że nie tylko my jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie szycia wyjątkowych płaszczy i że wychodzi nam to naprawdę dobrze!

 

Podczas targów zaprezentowaliśmy Wam pełen katalog modeli zaprojektowanych na sezon jesień/zima 2014/15. Wśród nich znalazły się te najbardziej popularne modele, jak np. Płaszcz 06 w kolorze écru w drobne plamki i Płaszcz 02 w czerwono-białą jodełkę kojarzącą się Wam z cukierkami Alpenliebe, oraz świeżo odszyte modele, które właśnie na KIERMASHU miały swoją premierę – Płaszcz 15 w awangardowy wzór przypominający sieć drobnych, zielonkawych gałązek i Płaszcz 16, w którym szara wełna bouclé jest obszyta srebrnymi cekinami. I właśnie ten ostatni płaszcz jako pierwszy znalazł nową właścicielkę.

 

Dziękujemy Wam raz jeszcze za liczne odwiedziny i jeszcze więcej ciepłych słów. Atelier Tiu rośnie w siłę! A Kraków zyskał nowe, wartościowe wydarzenie modowe, które z pewnością nie poprzestanie na pierwszej edycji. My już czekamy na kolejną!

 

Poniżej zamieszczamy kilka migawek z 1. edycji KIERMASHU.

 

ateliertiu_kiermash_3

Fot. Atelier Tiu

fot. filip radwański 1

Fot. Filip Radwański

fot. klaudia kot

Fot. Klaudia Kot