Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Atelier Tiu na targach KIERMASH w Jubilacie / 13.12.14
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
20918
post-template-default,single,single-post,postid-20918,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Atelier Tiu na targach KIERMASH w Jubilacie / 13.12.14

Już jutro (13 grudnia br.) w krakowskim Jubilacie odbędzie się pierwsza edycja targów mody KIERMASH. Na ten jeden dzień legendarny dom handlowy znów wypełnią tłumy sprzedawców i kupujących. To będzie wyjątkowy czas, dlatego z nieukrywaną radością informujemy, że także my będziemy współtworzyć ten wyjątkowy dzień. Wśród wielu innych stoisk znajdziecie również stoisko Atelier Tiu, gdzie będziemy na Was czekać z naszymi projektami.

 

Targi to świetna okazja, aby na żywo zaprezentować Wam wyjątkowe płaszcze Atelier Tiu. Będziecie mogli z bliska przyjrzeć się materiałom, ich jakości, fakturze i wzorom, do woli przymierzać interesujące Was modele płaszczy i ostatecznie kupić ten wymarzony. Chętnie usłyszymy od Was także kilka słów opinii, co jest świetne, a nad czym moglibyśmy jeszcze popracować. Jako, że grudzień to szczególny miesiąc w roku, a atmosfera Świąt jest tuż-tuż, przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę – przedświąteczną promocję 20% – 30% na płaszcze Atelier Tiu z aktualnej kolekcji. I jeszcze jedna niespodzianka – podczas KIERMASHU swoją premierę będą miały dwa nowe modele zimowe. Zdradzimy tylko tyle, że jeden będzie w odcieniach połyskującego srebra, a drugi mieniącego się złota. ;-)

 

Serdecznie Was zapraszamy na jutrzejsze wydarzenie! Do zobaczenia!

 

Informacje praktyczne

Co? Targi mody KIERMASH w Jubilacie edycja 1.

Gdzie? Dom handlowy Jubilat, al. Krasińskiego 1, III piętro

Kiedy? 13 grudnia 2014 / sobota, w godzinach 11.00 – 18.00

Wstęp wolny

AT promocja - Kiermash