Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | faq
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
20279
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20279,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

faq

Dlaczego niektóre modele płaszczy są dostępne zaledwie w trzech, dwóch, a nawet jednym egzemplarzu?

Odpowiedź stanowią materiały, z których szyte są płaszcze. Są to tzw. materiały stokowe, czyli takie, których produkcja definitywnie zakończyła się, a ich dostępność w hurtowniach tekstylnych jest bardzo ograniczona. Przekłada się to z kolei na ograniczoną ilość egzemplarzy danego modelu płaszcza.

Czy będą jeszcze dostępne w sprzedaży modele płaszczy, które w tym momencie wyprzedały się?

Najprawdopodobniej nie. Wynika to z charakteru materiałów stokowych, których ilość dostępna w hurtowniach tekstylnych jest bardzo ograniczona. Jeśli bardzo zależy Ci na danym płaszczu uszytym z konkretnego materiału, skorzystaj z formularza kontaktowego (zakładka Kontakt) i poproś o sprawdzenie dostępności materiału. Być może jest on jeszcze na stanie w hurtowni.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Realizacja zamówienia trwa do 3 dni roboczych od momentu otrzymania zapłaty za zamówiony produkt.

Kto płaci za przesyłkę?

Przesyłka dostarczona poprzez Paczkomaty InPost oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej jest opłacana przez Atelier Tiu. Natomiast przesyłka dostarczona poprzez kuriera DPD jest opłacana przez klienta.

Czy jest możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego produktu?

Tak. Warunkiem wymiany lub zwrotu jest zachowanie płaszcza w stanie nowości, co oznacza, że nie może być on używany, ani zostać uszkodzony. W sytuacji stwierdzenia śladów noszenia lub zniszczenia, sprzedający zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia wymiany lub zwrotu produktu. W obu przypadkach – wymiany lub zwrotu – opłata za przesyłkę jest ponoszona przez Klienta.

Jak długo trwa gwarancja na zakupiony produkt?

Gwarancja trwa 12 miesięcy.