Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Płaszcze (i nie tylko płaszcze!), czyli zmiany w Atelier Tiu
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
22016
post-template-default,single,single-post,postid-22016,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Płaszcze (i nie tylko płaszcze!), czyli zmiany w Atelier Tiu

Zmieniamy się. To naturalna kolej rzeczy, z której bardzo się cieszymy i już przebieramy nogami z niedoczekania, by pokazać Wam efekty naszej pracy na szerszą skalę.  Jednak na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Do wiosny. A na tę chwilę dzielimy się z Wami zapowiedzią tych zmian i zdjęciami prototypów naszych nowych projektów. Ale od początku.

 

Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę pod znakiem Atelier Tiu, jednym z naszych głównych założeń było ograniczenie się do tworzenia tylko jednego, konkretnego elementu garderoby. W tym czasie część naszych znajomych wykrzykiwała nam na powitanie: Płaszcze i tylko płaszcze! A nam po prostu zależało, by marka Atelier Tiu kojarzyła się z świetnie odszytymi płaszczami wykonanymi ze szlachetnych tkanin. Udało się. Założenie zostało w pełni zrealizowane i na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się regularnie powiększającym się gronem wielbicielek prawdziwych płaszczy (Takich z podszewką! – parafrazując wypowiedź jednej z pań odwiedzających nasze stoisko podczas ostatniego Kiermashu, kiedy to odkryła, że tylko my oferujemy takie cuda ;)). Czujemy się spełnieni, ale równocześnie nabraliśmy ochoty na więcej. Dlatego z nieukrywaną radością przekazujemy Wam wieści o planowanym poszerzeniu oferty Atelier Tiu o inne „około-wierzchnie” ubrania, czyli kurtki, narzutki, poncza, kamizelki, otulacze… Nazwa tych ostatnich jest naszym autorskim pomysłem na trafne określenie specjalnie wykrojonej narzutki, którą każda z nas – niezależnie od rozmiaru – może się z powodzeniem otulić.

 

Na wspomnianym już Kiermashu mieliśmy okazję zaprezentować prototypowe egzemplarze poszczególnych modeli. Przyjęliście je (tak, panowie również wyrażali swoją aprobatę) z niemałym entuzjazmem. Właściwie, nasze nowe projekty spodobały Wam się do tego stopnia, że wieszaki zostały niemal w całości ogołocone. To dla nas jednoznaczny sygnał, by podążyć tą nową ścieżką. Plan jest prosty: jesteśmy w trakcie przygotowań naszych nowych projektów na nadchodzący wiosenny sezon. W marcu przedstawimy Wam nową ofertę Atelier Tiu, w której znajdziecie już nie tylko płaszcze, ale też krótkie kurtki, poncza, kamizelki, otulacze i inne projekty. Co Wy na to? Czekacie z nami na wiosnę?

 

Poniżej kilka migawek nadchodzących zmian!

 

atelier tiu_7

atelier tiu_6

atelier tiu_8

atelier tiu_kamizelka_1

Fot. Atelier Tiu