Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Atelier Tiu x KIERMASH vol. XVI | Jesień
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
25648
post-template-default,single,single-post,postid-25648,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Atelier Tiu x KIERMASH vol. XVI | Jesień

Drodzy! Miło nam poinformować, że jeszcze w listopadzie będziemy mieli okazję spotkać się podczas kolejnej edycji krakowskiego Kiermashu. Nasze i Wasze ulubione targi mody odbędą się 24 i 25 listopada w Pałacu Czeczotka (ul. Wiślna 1, Kraków), w godzinach 11.00-18.00. To dobra wiadomość dla tych z Was, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w ciepłą i miękką wełnę na chłodniejsze dni – czy to w formie płaszcza, czy kamizelki. A także dla tych, którzy planują zakup prezentów gwiazdkowych z wyprzedzeniem.

 

Szykujemy dla Was jesienno-zimowe nowości. Będą zarówno czarne, szare i granatowe klasyki, jak i energetyczne, ożywcze czerwienie, róże i niebieskości. Nie zabraknie też stonowanych zieleni i eleganckich beżów. Płaszcze, oczywiście wełniane, będą w wersji lżejszej, przejściowej oraz cięższej, odpowiedniej na zimę (choć ostatnimi czasy zima w Polsce to raczej chłodna jesień). Tradycyjnie już będą na Was czekać piękne kamizelki/otulacze, które świetnie sprawdzą się ubrane na dopasowaną kurtkę, a nawet płaszcz!, jak i założone pod spód. W wersji dla odważnych z powodzeniem spełnią rolę sukienki.

 

Zapraszamy!