Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Fotorelacja Atelier Tiu na Kiermash vol. 5
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
22005
post-template-default,single,single-post,postid-22005,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Fotorelacja Atelier Tiu na Kiermash vol. 5

Kolejna edycja krakowskich targów Kiermash za nami, a ta – mikołajkowa – była szczególna. Mieliśmy okazję poznać wiele nowych miłośniczek prawdziwych płaszczy, tzn. takich, które są świetnie odszyte z wysokiej jakości tkanin, takich, które nie deformują się po pierwszym sezonie, takich, które przyciągają wzrok dzięki ciekawej kolorystyce lub oryginalnemu detalowi. Wspaniale było przybić piątkę zarówno z naszymi stałymi klientkami, jak i tymi nowymi, które dopiero dołączyły do grona Atelier Tiu.

 

Grudniowy Kiermash był też odpowiednią okazją do zaprezentowania Wam naszych nowości, które na szerszą skalę – niż pojedyncze prototypowe wersje – zamierzamy wprowadzić już z początkiem wiosny. Co ważne, oprócz płaszczy proponujemy również inne okrycia wierzchnie. A więc, pokazaliśmy dwa nowe kroje płaszczy – lekko taliowany ze stójką, zapinany na guziki oraz z kołnierzem klapowym, mocno taliowany również zapinany na guziki. A poza płaszczami pojawiły się eleganckie kamizelki z geometrycznym cięciem oraz wszelkiej maści miłe i otulające ciało formy, takie jak poncza, narzutki i otulacze.

 

Poniżej kilka migawek z naszego stoiska!

 

atelier tiu_kiermash_1

atelier tiu_kiermash_3

atelier tiu_kiermash_4

atelier tiu_kiermash_5

atelier tiu_kiermash_6

Fot. Atelier Tiu