Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Idealny płaszcz? Zaprojektuj go wspólnie z nami w Atelier Tiu
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
21416
post-template-default,single,single-post,postid-21416,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Idealny płaszcz? Zaprojektuj go wspólnie z nami w Atelier Tiu

PEŁNY OPIS I WSZELKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI PROJEKTU INDYWIDUALNEGO W ATELIER TIU ZNAJDZIECIE TUTAJ >> http://www.ateliertiu.pl/projekt-indywidualny/

 

Od samego początku istnienia marki dbamy o to, aby każda nasza Klientka mogła znaleźć u nas swój wymarzony płaszcz. Dlatego w ofercie Atelier Tiu znajdują się zarówno świetnie odszyte gotowe projekty – zawsze dostępne w mocno ograniczonej ilości od jednego do kilku egzemplarzy, jak i usługa Projektu Indywidualnego, dająca możliwość uszycia płaszcza skrojonego na miarę Waszych potrzeb. Dobrze wiemy, jak trudno znaleźć w popularnych sklepach płaszcz, który będzie spełniać wszelkie wymagania co do kroju, jakości tkaniny, czy koloru. Stąd pomysł na Projekt Indywidualny. Tę szczególną ofertę kierujemy przede wszystkim do kobiet, które:

 

  • mają dokładnie sprecyzowaną wizję wymarzonego płaszcza, jednak nie mogą znaleźć jej rzeczywistego odpowiednika w aktualnej ofercie na rynku mody;
  • z powodu nietypowej sylwetki mają problem ze znalezieniem idealnie dopasowanego płaszcza w standardowej rozmiarówce;
  • marzą o płaszczu zaprojektowanym wyłącznie dla nich, który będzie w 100% niepowtarzalny.

 

Realizując indywidualne zamówienia zapewniamy maksimum zaangażowania i wsłuchania się w potrzeby i wymagania naszych Klientek. Na każdym etapie projekt jest szczegółowo konsultowany – można śmiało powiedzieć, że w przypadku płaszczy szytych na miarę według indywidualnego projektu, końcowy efekt jest dziełem wspólnej pracy obydwu stron. Zależy nam, aby płaszcze z metką Atelier Tiu były profesjonalnie odszyte ze świetnej jakości tkanin i w pełni spełniały Wasze oczekiwania.

 

Indywidualne zamówienie – informacje praktyczne:

 

1. Zapewniamy pełną dowolność co do projektu (o ile technicznie będziemy w stanie go uszyć) – wybór kroju, tkaniny, ocieplenia, dodatków, wykończenia itd. Służymy radą i pomocą, wspólnie omawiamy pomysły i wyznaczamy kierunek projektu.

 

2. Płaszcz jest szyty od podstaw, według zebranej miary. Jeśli tylko jest taka możliwość lub potrzeba, umawiamy się na przymiarkę w trakcie szycia.

 

3. Czas realizacji indywidualnego zamówienia jest każdorazowo ustalany i zależy od charakteru danego projektu. Przeważnie wynosi ok. 2 – 3 tygodni.

 

3. Cena płaszcza szytego na miarę według indywidualnego zamówienia również jest każdorazowo ustalana i wynika z szeregu zmiennych czynników, takich jak krój, tkanina, dodatki, ocieplenie, rodzaj zapięcia itd.

 

4. Wszelkie pytania/wątpliwości dotyczące indywidualnego zamówienia, prosimy kierować na: kontakt@ateliertiu.pl. Na wszystkie wiadomości chętnie odpowiemy.

 

Zachęcamy Was do skorzystania z zamówienia indywidualnego – w ten sposób możecie spełnić swoje marzenie o idealnym płaszczu na wiosnę, lato, jesień lub zimę. Czekamy na Was! A poniżej kilka ujęć wybranych płaszczy szytych na miarę według indywidualnego projektu, jakie do tej pory mieliśmy okazję zrealizować.

 

atelier tiu_plaszcz kimonowy_2

atelier tiu_plaszcz butelkowa zielen_1

atelier tiu_plaszcz granatowy_1

atelier tiu trencz czarny_1c

atelier tiu_plaszcz_czerwony kapturek_1

atelier tiu_popielaty plaszcz_1

atelier tiu plaszcze indywidualne zamowienie_5_2

Fot. Atelier Tiu

Zapisz

Zapisz