Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Idzie wiosna!
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
24203
post-template-default,single,single-post,postid-24203,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Idzie wiosna!

Za oknem może jeszcze wiosny nie widać, ale w Atelier Tiu przygotowania na jej nadejście idą pełną parą. Projektujemy, szyjemy i mierzymy nowe płaszcze i kamizelki, które odświeżą Waszą garderobę i dodatkowo umilą długo wyczekiwaną wiosnę. W końcu będzie można ubrać lekki trencz lub ramoneskę z kolorową kamizelką. Na wiosnę planujemy sporo jasnych odcieni – od śmietanki przez piaskowe beże po melanżowe cappuccino – oraz klasyczne wzory, ale w lżejszym wydaniu, np. cienką kratkę lub pastelowe poziome pasy. Podstawą wiosennej mini kolekcji Atelier Tiu będą oczywiście trencze w różnych odsłonach, a wraz z nimi dobrze Wam znane płaszcze Boho z falującym kołnierzem i paskiem wiązanym w pasie.

 

Jest nam super miło, że premiera wiosennych projektów AT odbędzie się podczas kolejnej edycji Kiermashu. Tym razem – 17 i 18 marca – spotkamy się w Pałacu Czeczotka przy rogu ulic Wiślnej i Św. Anny. Tę piękną krakowską przestrzeń z widokiem na Rynek wypełnimy mnóstwem projektów od polskich projektantów. Serdecznie Was zapraszamy!

 

A poza wiosennymi targami mody rozpisujemy już wiosenny kalendarz szycia. Która z Was maszy o trenczu lub lekkim, wełnianym płaszczu szytym na miarę, niech pisze do nas na kontakt@ateliertiu.pl lub za pomocą formularza kontaktowego, by umówić się na spotkanie i rozmowę o projekcie indywidualnym.

 

To będzie piękna wiosna!