Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | Letnia przerwa, do zobaczenia we wrześniu!
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
24602
post-template-default,single,single-post,postid-24602,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— Letnia przerwa, do zobaczenia we wrześniu!

Drodzy! Kolejny intensywny sezon za nami. Od września do maja stworzyliśmy dla Was wiele pięknych projektów, które cieszą Wasze i nasze oczy. Przez cały ten czas skutecznie utwierdzaliście nas w przekonaniu, że to, co robimy w Atelier Tiu – projektując i szyjąc wysokiej jakości płaszcze i inne ubrania, ma sens, jest potrzebne. To najmilsza nagroda za nasze zaangażowanie i pracę, za co pięknie dziękujemy.

 

I chcemy więcej! Dlatego podczas nadchodzącej letniej przerwy będziemy z zapałem szykować się do nowego sezonu i nowych wyzwań oraz uzupełniać portfolio AT (wreszcie!). A z projektami wracamy we wrześniu!