Atelier Tiu | Płaszcze szyte na miarę marzeń | Kraków | #ProjektAtelierTiu. 1. Rozrysowanie projektu
W Atelier Tiu wierzymy, że moda to sztuka użytkowa. Nasze projekty tworzymy z pasją, dbałością o wysoką jakość odszycia i materiałów oraz o detal. Znajdziesz u nas przede wszystkim płaszcze, ale też inne okrycia wierzchnie: kurtki, kamizelki, ponczo. Realizujemy projekty indywidualne.
atelier, tiu, ateliertiu, płaszcz, plaszcz, płaszcze, plaszcze, damski, męski, zamówienie, indywidualny, projekt, polski, projektant, wiosna, lato, jesień, zima, unikalny, wyjątkowy, materiały, tkanina, jakość, jakosc, szycie, na, miarę, miare, wełna, wełniane, od, projektanta, ponczo, poncho, kamizelka, kurtka, kurteczka, trencz, otulacz, kimonowy, kraków, warszawa, krakow, cracow, warsaw, coat, designer
24071
post-template-default,single,single-post,postid-24071,single-format-quote,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

— #ProjektAtelierTiu. 1. Rozrysowanie projektu

„Jak krok po kroku wygląda szycie miarowe w Atelier Tiu?” – to pytanie, które często słyszymy. Dlatego w cyklu #ProjektAtelierTiu chcielibyśmy przybliżyć Wam kolejne etapy realizacji projektu indywidualnego. Zaczynamy.

 

Rozrysowanie projektu. Jest niezbędnym krokiem nie tylko w naszej współpracy z pracownią krawiecką, ale też w komunikacji z Wami. W ten sposób zyskujemy pewność, że obie strony tak samo wizualizują sobie płaszcz, który ma powstać. Projekt rozrysowujemy po spotkaniu, podczas którego wspólnie omawiamy wszystkie jego szczegóły. Na tym etapie projekt można jeszcze modyfikować, dodawać lub ujmować poszczególne jego elementy oraz zmieniać sposoby wykończenia.

 

atelier tiu płaszcz szycie na miare polska moda rozrysowanie projektu